Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

„ Dzielnicowy gminy Janowiec Kościelny”

„ Dzielnicowy gminy Janowiec Kościelny”

Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego to jedno z wielu zadań gminy. W tym ważnym zadaniu gminę wspierają służby do tego powołane, w tym Policja.

W dniu 02 czerwca odbyło się spotkanie podczas którego I Zastępca Komendanta Powiatowej Policji w Nidzicy – mł. insp. Krzysztof Kunicki przedstawił Wójtowi Gminy asp. sztab. Janusza Kawkę, który od 01 czerwca pełni funkcję dzielnicowego na terenie gminy Janowiec Kościelny. To ważna i odpowiedzialna funkcja, wymaga odpowiednich predyspozycji. Dobra współpraca z dzielnicowym przynosi pozytywne rezultaty w różnych aspektach życia społecznego.

Jak podkreślał Z-ca Komendanta, Janowiec Kościelny zyskuje doświadczonego dzielnicowego, co zapowiada owocną współpracę.

Panu dzielnicowemu życzymy satysfakcji z wykonywanej służby, poczucia dobrze wypełnianej misji na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy.

Zofia Wielgus
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Janowiec Kościelny z doświadczonym dzielnicowym
Oceń artykuł:

(0)