Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Podziel się:

Podziel się:

„Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra"

„Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra"

Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra" to tytuł spektaklu Mariusza Marczyka, który w poniedziałek 9 marca mogliśmy obejrzeć w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym. W taki sposób świętowano Dzień Kobiet. Panie ( i nie tylko) mogły obejrzeć wzruszającą, a jednocześnie pełną humoru historię nauczyciela języka polskiego. Główny bohater przez całe życie pozostał wierny szkolnej miłości, lecz z powodu nieśmiałości nigdy nie wyznał uczuć pięknejHelenie.
Spektakl bardzo przypadł publiczności do gustu. Momentami rozśmieszał do łez. Bywały momenty gdy łzy były efektem wzruszenia.

Pan Mariusz Marczyk w latach ubiegłych prezentował w Janowcu Kościelnym sztukę pt. „Separacja" oraz „Zapiski amoralnego moralisty".
Po udanej dawce doznań kulturalnych przyszedł czas na kulinaria i to w słodkim wydaniu. Zanim tort pokrojono Panowie Piotr Rakoczy-Wójt Gminy i Waldemar Pyracki - Kierownik Samorządowego Ośrodka Kultury złożyli Paniom najserdeczniejsze życzenia i wręczyli kwiaty.

SOK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: „Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra"
Oceń artykuł:

(0)