Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

Plenerowe Kino Letnie

Plenerowe Kino Letnie

Plenerowe Kino Letnie to pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne na terenie Gminy Janowiec Kościelny, jego głównym celem było ułatwienie mieszkańcom dostępu do kultury oraz działania profilaktyczne przeciw alkoholizmowi.

W czasie imprezy zostały wyświetlone dwa filmy: "Kumple z dżungli"- bajka dla najmłodszych oraz „Wychodne mamusiek”- film dla dorosłych. Między seansami został wyświetlony film profilaktyczny, dotyczący zagrożeń jakie wynikają z nadużywania alkoholu oraz jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą spożywania alkoholu w okresie ciąży (zespół FAS).

Na wieczór filmowy przybyło i obejrzało ponad 100 osób. Oba seanse były bezpłatne dzięki dofinansowaniu z GKRPA w Janowcu Kościelnym.

Czas spędzony na leżakach „pod chmurką”, był doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków, każdy mógł się zrelaksować przy dobrym filmie.

SOK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Plenerowe Kino Letnie
Oceń artykuł:

(0)