Czwartek, 5 grudnia 2019. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Podziel się:

Podziel się:

AKADEMIA KREATYWNYCH - WARSZTATY METODĄ „DECOUPAGE”.

AKADEMIA KREATYWNYCH - WARSZTATY METODĄ „DECOUPAGE”.

W dniu 08.08.2019r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Janowcu Kościelnym odbyły się warsztaty artystyczne polegające na zaprezentowaniu uczestnikom techniki zdobienia metodą decoupage.

Rękodzieło przy wykorzystaniu decoupage jest popularne już od kilku lat. Polega ono na dekorowania przedmiotów. Za pomocą tej techniki można "dać drugie życie" starym meblom, niepotrzebnej butelce, ozdobić szkatułkę, czy stworzyć piękną biżuterię.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Janowiec Kościelny. Osoby prowadzące warsztaty zainspirowały wszystkich uczestników - młodszych i starszych - do realizacji ciekawych pomysłów na ozdoby. Warsztaty przybliżyły w przystępny sposób metodę decoupage, co pozwoliło na rozwijanie umiejętności artystycznych uczestników w przyjemnej atmosferze.

Kolejne zajęcia decoupage już niebawem. Zapraszamy!

SOK Janowiec Kościelny
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Akademia Kreatywnych - warsztaty metodą „DECOUPAGE”.
Oceń artykuł:

(0)