Poniedziałek, 22 lipca 2019. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

UROCZYSTOŚĆ ZWIĄZANA Z UZYSKANIEM PEŁNOLETNOŚCI

UROCZYSTOŚĆ ZWIĄZANA Z UZYSKANIEM PEŁNOLETNOŚCI

26 kwietnia 2019 roku odbyła się uroczystość związana z uzyskaniem pełnoletności przez Mieszkańców Gminy Janowiec Kościelny, którzy urodzili się w 2001 roku.

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Św. celebrowanej przez Proboszcza Parafii Św. Jana Chrzciciela- Księdza Kanonika Jacka Lubińskiego, który skierował dla młodych Jubilatów życzenia oraz duchowe przesłanie.

Kolejna część uroczystości odbyła się na plebanii Księdza Kanonika Jacka Lubińskiego.Po oficjalnym powitaniu wszystkich zgromadzonych w imieniu wspólnoty samorządowej, życzenia złożył Wójt Gminy Janowiec Kościelny Pan Piotr Rakoczy oraz przewodnicząca Rady Gminy Pani Marianna Malinowska. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Ewelina Mierzejewska przybliżyła najważniejsze informacje o prawach i obowiązkach wynikających z unormowań prawnych po uzyskaniu pełnoletności.

Nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu. 18- latkowie otrzymali okazjonalne dyplomy oraz niespodzianki w postaci kart podarunkowych.

Marzena Borkowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Tort na 18 urodziny
Oceń artykuł:

(0)