Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Podziel się:

Podziel się:

Spotkanie autorskie z P. Markiem Samselskim

Spotkanie autorskie z P. Markiem Samselskim

6 kwietnia 2018 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury w Janowcu Kościelnym odbyło się spotkanie autorskie z Panem Markiem Samselskim- autorem opowiadań, aforyzmów, tekstów piosenek, zadań szaradziarskich i bajek dla dzieci.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas V-VI Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym. Spotkanie było okazją do promowania książki „Rebusy i kalambury nie dla ponurych”. W książce można znaleźć rebusy,kalambury, anagramy, palindromy, homonimy i przeróżne zadania niespodzianki.

Autor łatwo nawiązał kontakt z uczestnikami spotkania. W bardzo ciekawy sposób opowiadał o własnej twórczości i roli jaką pełni w jego życiu.

Z pewnością była to ogromna atrakcja dla uczestników spotkania. Osobisty kontakt z autorem wyzwala ciekawość, zachęca do czytelnictwa, pozwala lepiej zrozumieć intencje autora. Jest to także zachęta do podjęcia własnych prób pisarskich. W każdym z nas tkwi jakiś talent, czasem jest tylko uśpiony....

SOK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Spotkanie autorskie z Markiem Samselskim
Oceń artykuł:

(0)