Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

WIZYTY UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JANOWCU KOŚCIELNYM

WIZYTY UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JANOWCU KOŚCIELNYM

Bilard

17.01.2018r. do Samorządowego Ośrodka Kultury z wizytą przybyły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Janowcu Kościelnym. Uczestnicy zapoznali się z przepisami gry w bilard. Gra ta nie jest łatwa, wymaga dużo skupienia, zręczności oraz wiedzy na temat prawidłowego ustawiania bil. Zazwyczaj w grze uczestniczą dwie osoby rozgrywające bile na przemian, zwykle do popełnienia pierwszego błędu. Taka forma spędzania czasu wolnego to świetna zabawa połączona z integracją. Dzieci podczas zajęć miło spędziły czas, tworząc fajną atmosferę.

Pocztówka Dla babci i dziadka.

18.01.1018 r. ponownie odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej z Janowca Kościelnego. Czwartoklasiści robiły laurki z życzeniami dla babci i dziadka z okazji ich nadchodzącego święta. Wycinały z kolorowych kartek piękne serca i kwiaty, które ozdabiały cekinami oraz koralikami. Dzieci starannie wykonały swoje prace, które zabrały ze sobą do domu, aby wręczyć je swoim ukochanym dziadkom.

Dziękujemy uczniom za miłą wizytę w Samorządowym Ośrodku Kultury i zapraszamy częściej.

SOK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Świetna zabawa połączona z integracją
Oceń artykuł:

(0)