Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Podziel się:

Podziel się:

Wigilia Seniora '2017

Wigilia Seniora '2017

"Jest taki wieczór w roku, kiedy do ludzi dociera wyjątkowo wyraźnie myśl, że stanowią rodzinę, kiedy każdy przeżywa taką „chwilę osobliwą”, w której czuje się wszystkim bliski. Dzień wigilijny, Wieczór wigilijny."

19.12.2017r. tradycyjnie w Samorządowym Ośrodku Kultury odbyła się Wigilia Seniora. To cudowne spotkanie, podczas którego mieszkańcy gminy mogli spotkać się przy wigilijnym stole, wspólnie zaśpiewać kolędy i w cudownej świątecznej atmosferze przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Podczas tego wyjątkowego przedpołudnia nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, potraw wigilijnych, przepięknych występów tanecznych i wokalnych dzieci, Janowieckiego Teatru Tańca oraz Janowieckich Iskierek. Wspólne kolędowanie wprowadziło uczestników w magiczną aurę Świąt. Dziękujemy wszystkim przybyłym na to szczególne spotkanie.

SOK
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Gminy Janowiec Kościelny oraz opublikowany na portalu Janowiec Kościelny: Wigilia Seniora
Oceń artykuł:

(0)