Czwartek, 5 grudnia 2019. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Radni uchwałę przyjęli jednogłośnie

2019-01-26 16:00:00 (ost. akt: 2019-01-25 14:28:54)

JANOWIEC KOŚCIELNY\\\ 17 stycznia w sali konferencyjnej urzędu gminy odbyła się czwarta nadzwyczajna sesja w Janowcu Kościelnym. Obrady rozpoczęły się minutą ciszy, by uczcić pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Po przyjęciu porządku obrad radni przegłosowali uchwałę zmieniającą Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Janowiec Kościelny na lata 2019-2038 oraz uchwałę w sprawie zmian w budżecie Gminy Janowiec Kościelny na 2019 r.


Zmiany w wieloletniej prognozie finansowej spowodowane były m.in. planowanym poręczeniem kredytu dla nidzickiego szpitala oraz wydłużeniem terminu spłaty pożyczki udzielonej Lokalnej Grupie Działania.

Zmiany w budżecie dotyczyły natomiast m.in. zapewnienia środków na dodatek uzupełniający dla nauczycieli, zakup pomocy dydaktycznych dla jednostek oświatowych oraz przeznaczenie środków na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Ostatnią z podejmowanych uchwał była uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej powiatowi nidzickiemu. Radni uchwałę przyjęli jednogłośnie.
Obecna na sesji dyrektor nidzickiego szpitala Anna Osłowska podziękowała za udzielenie poręczenia na rozwój nidzickiego szpitala.

— Jestem pewna, że dzięki tej decyzji będziemy się rozwijać i świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie, tak żeby mieszkańcy powiatu byli zadowoleni z udzielanych usług — mówiła Anna Osłowska.
zl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. w #2669950 | 83.9.*.* 26 sty 2019 17:12

    świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie - mówi osłowska tz, na jakim poziomie ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages