Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Wójt i radni złożyli uroczyste ślubowania

2018-11-21 15:26:01 (ost. akt: 2018-11-21 15:27:17)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

Dzisiaj (21 listopada) odbyła się I sesja rady gminy w Janowcu Kościelnym.Na początku sesji przewodnicząca gminnej komisji wyborczej wręczyła nowo wybranym radnym zaświadczenia o wyborze. Następnie radni złożyli uroczyste ślubowania.

Kolejnym punktem było wybranie przewodniczącego rady. Zgłoszono dwie kandydatury: Marianny Malinowskiej i Ewy Rucińskiej. Stosunkiem głosów 10:5 przewodniczącą Rady Gminy w Janowcu Kościelnym została Marianna Malinowska.

Kandydatami do objęcia funkcji wiceprzewodniczącego byli Marcin Wesołowski i Piotr Rogalski. Radni wybrali Marcina Wesołowskiego, który otrzymał 10 głosów poparcia.

Kolejnym punktem porządku obrad było złożenie ślubowania przez Piotra Rakoczego- wójta gminy Janowiec Kościelny.

Następnie wójt pogratulował wszystkim radnym objęcia stanowisk. Życzył wytrwałości w pracy na rzecz społeczeństwa oraz podziękował swojej poprzedniczce, wójt Bożenie Grochali za wszystko, co uczyniła dla gminy.
— Obiecuję czynić wszystko dla dobra naszej małej ojczyzny, podejmować wspólnie z radnymi mądre decyzje — mówił Piotr Rakoczy.

Na końcu sesji głos zabrała była wójt Bożena Grochala, która pogratulowała nowo wybranej radzie. Życzyła, by ich oddanie sprawom lokalnej społeczności było zawsze nadrzędnym celem. — Życzę by nadchodzący czas był dla państwa okresem wykorzystanych szans i spełnionych nadziei — mówiła Bożena Grochala.

zlPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages