Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Otrzymali dyplomy i kwiaty

2018-04-12 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-12 11:32:59)

Autor zdjęcia: Urząd Gminy Janowiec Kościelny

W Janowcu Kościelnym odbyła się uroczystość związana z uzyskaniem pełnoletności przez Mieszkańców Gminy, którzy urodzili się w 2000 roku.

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Św. celebrowanej przez Proboszcza Parafii Św. Jana Chrzciciela- Księdza Kanonika Jacka Lubińskiego, który skierował dla młodych Jubilatów życzenia oraz duchowe przesłanie.

Kolejna część uroczystości odbyła się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym.

Po oficjalnym powitaniu wszystkich zgromadzonych, wśród których byli rodzice Jubilatów, krewni, znajomi – w imieniu wspólnoty samorządowej, życzenia złożyła sekretarz gminy – Zofia Wielgus.

W skierowanych do młodzieży słowach usłyszeć można było życzenia zdrowia, szczęścia oraz zrealizowania życiowych planów.

Prowadząca uroczystość Marzena Borkowska przybliżyła natomiast informacje o prawach i obowiązkach wynikających z unormowań prawnych.

Nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu, którym częstowano wszystkich zebranych. Rozbrzmiało tradycyjne „ 100 LAT”.

18- latkowie zostali uhonorowani okazjonalnymi dyplomami i symbolicznym kwiatkiem.

Aktu ceremonii dokonywali-Ksiądz Kanonik Jacek Lubiński-Proboszcz Parafii, Przewodniczący Rady Gminy Janowiec Kościelny- Zbigniew Ambroziński oraz Zofia Wielgus - Sekretarz Gminy.

Miłym muzycznym prezentem był występ zespołu EVEREST.

SOK


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages