Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

"A to Polska właśnie" - panie z gminy Janowiec na koncercie w Olsztynie

2018-03-14 19:00:00 (ost. akt: 2018-03-14 14:06:19)

Autor zdjęcia: gmina Janowiec Kościelny

Panie z Gminy Janowiec Kościelny, uczestniczyły w Koncercie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadymy.

Ponad stuosobowy skład artystyczny obejmujący chór, balet i orkiestrę skupił tego dnia wyjątkowo liczną grupę miłośników z całego Regionu. Z naszej gminy w koncercie udział wzięło 65 osób, byli też Panowie.

Patronat nad koncertem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Artur Chojecki i Prezydent Miasta Olsztyn. Koncert był pod hasłem: „A to Polska właśnie”.

Na wspólny wyjazd zostały zaproszone Panie, które aktywnie uczestniczą w życiu swoich lokalnych środowisk, angażują się w integrację i rozwój małej Ojczyzny, którą jest Gmina Janowiec Kościelny.

Były Panie pełniące funkcje: radnej, sołtysa, urzędniczki, prezesa i członka stowarzyszeń. Była też Wójt i Przewodniczący Rady Gminy.

Na program koncertu złożyły się najpiękniejsze kompozycje i opracowania muzyczne. W repertuarze znalazły się przebojowe piosenki, tańce ludowe i narodowe, z którymi Zespół „Śląsk” zdobywa serca w Polsce i na całym świecie. Należy podkreślić, że klasa wykonawcza „Śląska” zyskała uznanie innych narodów, jest jedną z najlepiej rozpoznawanych polskich marek artystycznych.

Czerpiąc pozytywną energię z owacyjnego przyjęcia publiczności, artyści odwdzięczyli się wspaniałym scenicznym widowiskiem, pełnym braw, wigoru i wzruszeń.

Jak wspaniały był efekt, można podziwiać oglądając zdjęcia z koncertu.

gmina Janowiec Kościelny
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Gmina2811012

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages