Czarna sobota

2017-10-23 10:00:00(ost. akt: 2017-10-22 22:25:08)

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Takiej sytuacji nie pamiętają najbardziej zagorzali fani Lks Orzeł. W sobotę przegrali Trampkarze, Juniorzy Młodsi i Seniorzy. Porażki są wkalkulowane w tej dyscyplinie, ale mogą martwić ich rozmiary.
Najpierw Juniorzy Młodsi zmierzyli się w małych derbach powiatu z Gminą Kozłowo. Na boisku w Kucach, niestety ulegli swym rówieśnikom, aż 0-5. Strata bardzo bolesna, bowiem stracili nie tylko fotel lidera, ale także miano niepokonanej drużyny.

Po tym meczu na boisku pojawili się Trampkarze. I tym razem górą byli goście ze Szczytna. Także zaaplikowali Orłom pięć bramek. Nasi piłkarze odpowiedzieli tylko jedną bramką.

Jako ostatni do gry weszli seniorzy. Mieli bardzo trudnego rywala-liderującego Jezioraka Iława i to na jego terenie. Osłabiony Lks Orzeł, brakiem pięciu podstawowych graczy z góry był skazany na porażkę.

Dzielnie trzymali się jedynie do przerwy, gdzie przegrywali jedynie jedną bramką. Niestety, po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Lks Orzeł tracił bramki seryjnie i ostatecznie skończyło się na ośmiu golach.

Bilans sobotni Lks Orzeł to trzy mecze, trzy porażki - bilans bramkowy- jedna bramka zdobyta i 18 straconych.