Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Popychał, ciągnął za włosy i wykręcał ręce. Szósty raz trafi za kratki

2017-06-02 11:53:00 (ost. akt: 2017-06-02 11:53:49)

Autor zdjęcia: policja

Wszczynał awantury, znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną, synem i rodzicami. W poniedziałek (29 maja) został zatrzymany, a wczoraj (1 czerwca) sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie wobec 48-latka. Mężczyzna w przeszłości już pięciokrotnie odbywał kary pozbawienia wolności za przemoc domową. Tym razem grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

W poniedziałek do policyjnego aresztu po awanturze domowej trafił 48-letni mieszkaniec gminy Janowiec Kościelny. Mężczyzna mając blisko 3 promile w organizmie wszczął awanturę z domownikami. Wyzywał ich, popychał, ciągnął za włosy, wykręcał ręce, niszczył wyposażenie mieszkania. Groził im też pozbawieniem życia. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty znęcania się nad rodzicami, żoną i synem.

Pierwszy wyrok za znęcanie się Roman W. usłyszał w 2004 roku. Po odbyciu kary, mężczyzna trafił za więzienne kraty jeszcze 4 razy. W połowie 2016 roku wyszedł na wolność, po odsiedzeniu 5 lat za znęcanie się nad rodziną, lecz nie wyciągnął żadnych wniosków ze swojego dotychczasowego zachowania. Jeszcze tego samego roku rodzina została ponownie objęta procedurą Niebieskiej Karty. Mężczyzna przez ten czas kilkukrotnie wszczynał awantury domowe, po których studził swoje emocje w policyjnym areszcie.

Wczoraj (1 czerwca) na podstawie zgromadzonego materiału prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt. Jeszcze tego samego dnia nidzicki sąd zastosował wobec podejrzanego izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Z uwagi, że sprawca działał w warunkach tzw. recydywy, za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad osobami najbliższymi grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

id/inPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages