Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Zdrowi mieszkańcy to szczęśliwi mieszkańcy

2017-03-21 14:12:40 (ost. akt: 2017-03-21 14:25:59)

Zdrowi mieszkańcy to szczęśliwi mieszkańcy - dlatego też współpracujemy z Wojewódzkim Ośrodkiem Koordynującym Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki Wykrywania Raka Szyjki Macicy. Profesjonalna obsługa i sposób organizacji tych badań ze strony Ośrodka, przy jednoczesnej akcji edukacyjnej ze strony Gminy, wpisał się w stały kalendarz działań profilaktycznych.

18 marca przeprowadzono takie badania w Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Z badań skorzystały 23 panie. Większość z nich już po raz kolejny wykonywała badania, zgodnie z wytycznymi (badanie mammograficzne co 2 lata, cytologiczne co 3 lata).

Ta „ zdrowotna” wycieczka zakończyła się wspólnym obiadem i ciekawą pogadanką na tematy związane ze zdrowiem. Każda z pań propagować będzie w swym środowisku nasze hasło „ Zdrowi mieszkańcy to szczęśliwi mieszkańcy".

Zofia Wielgus


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Gmina2811012

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages