Niewyczerpane pokłady pecha

2016-09-13 09:42:43(ost. akt: 2016-09-13 08:49:51)

Autor zdjęcia: Kamila Oczkowicz

Trudno to inaczej nazwać. Prowadzimy grę, stwarzamy sytuacje, a z punktów cieszą się rywale. W 7 kolejce Lks Orzeł przegrał w Gągławkach z Fortuną 1-2.
W kadrze meczowej zabrakło Andrzeja Łochnickiego, Sebastiana Szczypińskiego, Krzysztofa Ramy i Artura Szczepkowskiego. Mimo to Orzeł dominował w pierwszej połowie i miał co najmniej trzy doskonałe sytuacje do zdobycia gola.

W drugiej połowie nadal Orzeł atakuje, a rywale czyhają na kontry. W jednej z akcji, w niejasnych okolicznościach zdobywają gola. W naszej ocenie ewidentny spalony, niestety sędzia jest innego zdania. Gramy dalej i znów dyktujemy warunki.

Z akcją rusza Dawid Szypulski. Dośrodkowanie zamyka Mateusz Ginap i mamy wyrównanie. Następne minuty to festiwal niewykorzystanych okazji. Najpierw Bartek Szczypiński, a następnie Przemek Małecki nie wykorzystują sytuacji sam na sam. Myli się również Kuba Rogowski. Rywale odgryzają się tylko słupkiem. Jednak w końcówce meczu wykonują rzut wolny. Niefortunnie interweniuje Darek Kolankowski i piłka ku radości gospodarzy ląduje w naszej bramce.

Przegrywamy mecz 1-2 i punkty znów uciekają. Wściekłość tym większa, bo byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, a mimo to schodzimy z boiska pokonani. Wracają stare koszmary. Okazji bramkowych tworzymy tyle,ż e można obdzielić kilka spotkań. A mimo to wygrywa rywal, który tworzy jedną, góra dwie okazje na mecz. Szkoda, ale walczymy dalej. W końcu skuteczność musi się poprawić.

Może uda się potrenować w WPP w Łążynie, by wykorzystać całą moc w spotkaniu ligowym z Ewingami?
Zobaczymy już wkrótce. Czekamy na dobre wieści z Łążyna zapraszamy w sobotę (17 września) na mecz