Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Wybrali nowy zarząd OSP w Janowcu Kościelnym

2016-07-04 19:00:00 (ost. akt: 2016-07-04 13:32:17)
Druhowie wybrali nowy zarząd

Druhowie wybrali nowy zarząd

Autor zdjęcia: UG Janowiec Kościelny

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowcu Kościelnym odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP, podczas którego podsumowano pięcioletnią działalność ustępującego Zarządu oraz wybrano władze.

Uroczyście zjazd otworzyła Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP - dh Bożena Grochala – wójt gminy. Następnie minutą ciszy uczczono pamięć druhów, którzy odeszli na wieczną wartę w okresie mijającej kadencji.

Przewodniczącym zjazdu został dh Paweł Oman, który przedstawił porządek obrad oraz regulamin. Sprawozdanie z działalności zarządu gminnego za ostatnią kadencję w formie multimedialnej przedstawiła– dh Bożena Grochala, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej – dh Leszek Wiński.

Do działań zarządu pozytywnie odnieśli się zaproszeni goście, stwierdzając znaczną poprawę w działalności operacyjnej jednostek OSP, ich wyposażeniu w sprzęt techniczny, w wyszkoleniu strażaków, jak również w zakresie modernizacji strażnic. Nie zabrakło też podziękowań i wyrazów uznania dla ochotników za ich zaangażowanie w służbę poszkodowanym.

Dokonano wyboru nowych władz oraz Komisji Rewizyjnej w składzie: prezes – Bożena Grochala, wiceprezesi – Rafał Jabłonowski i Kazimierz Kołacz, sekretarz – Moszczyński Andrzej, skarbnik - Robert Antczak, członek Prezydium – Kazimierz Szczepkowski, Komendant Gminny OSP – Marcin Wesołowski; Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Jarosław Wójcicki, Wiceprzewodniczący – Andrzej Miecznikowski, członek – Krzysztof Gesek, Delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP zostali Bożena Grochala i Marcin Wesołowski.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages