Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Dziewczyny z Janowca ponownie najlepszym zespołem powiatu nidzickiego

2015-10-12 11:35:00 (ost. akt: 2015-10-12 13:30:15)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

W środę, 7 października, odbył się powiatowy finał turnieju piłki nożnej dziewcząt, organizowany pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego. Gospodarzem rozgrywek był zespół z Janowca Kościelnego. Nasza drużyna po pokonaniu swoich koleżanek z Kozłowa awansowała do finałów rejonowych, które odbędą się jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w Piszu.

Do rywalizacji o tytuł najlepszego zespołu w powiecie nidzickim przystąpiły tylko dwie drużyny – Gimnazjum Kozłowo oraz Gimnazjum Janowiec Kościelny. Mecz rozegrano na Orliku w wymiarze czasowym 2x20 minut. Od początku inicjatywę przejęły dziewczyny z naszego zespołu, które do przerwy prowadziły już czterema bramkami. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W dalszym ciągu zespołem atakującym były piłkarki z Janowca, które wykorzystywały każdą nadarzająca się okazję do podwyższenia rezultatu. Po ostatnim gwizdku sędziego licznik zdobytych bramek naszej drużyny zatrzymał się na dziewięciu. Zawodniczki z Kozłowa, które zdobyły honorową bramkę, ustaliły wynik spotkania na 9:1.

Gimnazjum Janowiec Kościelny – Gimnazjum Kozłowo 9:1.
Bramki dla Janowca Kościelnego zdobywały: Weronika Iwanowska (8), Beata Łączyńska (1).

Zespół wystąpił w składzie: Katarzyna Kołacz, Milena Malinowska, Zuzanna Rakoczy, Kinga Korczak, Beata Łączyńska, Weronika Iwanowska, Magdalena Szczepkowska, Ewa Kwiatkowska, Klaudia Męzińska. Trener drużyny: Rafał Pyra.

Dziewczyny w tym roku szkolnym odnotowały już drugie turniejowe zwycięstwo i z wiarą w końcowy sukces wybiorą się na finały rejonu, aby w dalszym ciągu rozwijać swoje „wspólne pasje, które niewątpliwie są magnesem przyjaźni”.

Rafał PyraPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: PASJA

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages