Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

II runda turnieju Coca Cola Cup 2015 w Janowcu Kościelnym. WYNIKI

2015-05-11 10:06:35 (ost. akt: 2015-05-11 10:22:32)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

Ze zmiennym szczęściem radzili sobie uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II z Janowca Kościelnego w II rundzie ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup 2015. Na boisku Orlik w Janowcu, dziewczęta zajęły drugie miejsce, kończąc tym samym udział w tych rozgrywkach, natomiast trzy dni później chłopcy, wygrywając swoją grupę, wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.

Koordynator wojewódzki turnieju po raz kolejny w tej edycji rozgrywek przyznał nam organizację zawodów, kategorii dziewcząt i chłopców. Jest to niewątpliwie wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły jak również całej gminy. Dziewczęta jako pierwsze rozpoczęły rywalizację. Do Janowca przyjechały zespoły z Wielbarka, Durąga, oraz Prątnicy.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Prątnica – Durąg 0:0
Wielbark – Janowiec Kościelny 0:6
Wielbark – Durąg 0:2
Janowiec Kościelny – Prątnica 2:0
Wielbark – Prątnica 0:1
Janowiec Kościelny – Durąg 0:1

Tabela końcowa
1. Gimnazjum Durąg 7 pkt. 3:0
2. Gimnazjum Janowiec Kościelny 6 pkt. 8:1
3. Gimnazjum Prątnica 4 pkt. 1:2
4. Gimnazjum Wielbark 0 pkt. 0:9

Skład zespołu dziewcząt: Zuzanna Rakoczy, Milena Malinowska, Kinga Korczak, Weronika Iwanowska, Katarzyna Kołacz, Beata Łączyńska, Małgorzata Szypulska, Klaudia Korczak, Dominika Szypulska, Patrycja Bem. Trener zespołu: Rafał Pyra.

Dla dziewcząt, po udanym sportowo roku szkolnym, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Zespół rozegrał 22 spotkania turniejowe wygrywając 16 z nich, 5 remisując, doznając jednej porażki, oraz 2 mecze towarzyskie, z bilansem jednej wygranej i jednej porażki. Wiele zdobytych medali, pucharów, dyplomów, będzie przypominało uczennicom, jak również całej społeczności szkolnej o obfitym w sukcesy sportowe roku 2014/2015.

Rozgrywki kategorii chłopców przeprowadzono w piątek. Awans do II rundy zapewniły sobie zespoły z Kozłowa, ZS nr1 Nidzica, Gietrzwałdu, oraz Janowca Kościelnego. Na zawody nie dojechał zespół z Gietrzwałdu, tak więc już na starcie rozgrywek przyznano zespołom po 3 pkt. za walkower, dopisując bramki 3:0 dla każdej z ekip.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Kozłowo – ZS nr 1 Nidzica 1:6
Janowiec Kościelny – Gietrzwałd 3:0
Kozłowo – Gietrzwałd 3:0
Janowiec Kościelny – ZS nr 1 Nidzica 5:1
ZS nr 1 Nidzica – Gietrzwałd 3:0
Janowiec Kościelny – Kozłowo 1:1

Tabela końcowa:
1. Gimnazjum Janowiec Kościelny 7 pkt. 9:2
2. Gimnazjum ZS nr 1 Nidzica 6 pkt. 10:6
3. Gimnazjum Kozłowo 4 pkt. 5:7
4. Gimnazjum Gietrzwałd 0 pkt. 0:0

Skład zespołu chłopców: Patryk Szempliński, Sebastian Szczepkowski, Jakub Moszczyński, Kamil Skaliński, Mateusz Piotrowski, Patryk Szczepkowski, Jakub Węgierski, Krystian Lejk, Damian Olszewski, Radosław Nowakowski. Trener zespołu: Rafał Pyra.

Chłopcy z Janowca Kościelnego w tych rozgrywkach już trzeci rok z rzędu są najlepszym zespołem z powiatu. Dwa lata pod rząd remisowaliśmy z ZS nr 1 i lepszym bilansem zdobytych bramek zapewnialiśmy sobie awans do dalszego etapu turnieju, natomiast w tym roku, już drugi raz wygraliśmy w meczu bezpośrednim z nidzicką Jedynką. Pierwsze zwycięstwo, 1:0, odnieśliśmy na zawodach zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Nidzicy, natomiast w Janowcu Kościelnym, pewnie pokonaliśmy nidzicki zespół 5:1.

Zespoły otrzymały dyplomy, natomiast drużyny, które awansowały do dalszego etapu rozgrywek, zostały dodatkowo uhonorowane pucharami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów. Więcej zdjęć na stronie faceebook „Kibicuj z klasą”.

Koordynator turnieju – Rafał Pyra


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
 

Polub nas na Facebooku:

Źródło: PASJA

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages