Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

„Kibicuj z klasą” na Podlasiu. Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów

2015-05-04 14:48:21 (ost. akt: 2015-05-04 15:45:19)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

Grupa kibiców z Janowca Kościelnego wyruszyła do Białegostoku, aby być świadkami widowiska sportowego.

Plan wyjazdu początkowo zakładał zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Wojska Polskiego, które znajduje się w Białymstoku, jednak z racji tego, iż awarii przed wyjazdem uległ nasz środek transportu, nie zdążyliśmy dojechać na czas, aby zwiedzić to miejsce. W ten sposób, mając więcej czasu wolnego, pojechaliśmy do restauracji KFC, oraz sklepu kibica Jagiellonii, aby dzieciaki mogły z tej wyprawy zakupić pamiątki klubowe białostockiego zespołu.

Stadion Jagiellonii jest jednym z piękniejszych obiektów w Polsce o czym mogliśmy się przekonać naocznie, a czytelnicy przeglądając galerię zdjęć. Widoczność z każdego miejsca jest bardzo dobra, a akustyka obiektu podczas chóralnych śpiewów kibiców, pozwala stać się realnym dwunastym zawodnikiem zespołu. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną białostockiej drużyny 2 do 0, która umocniła się na trzecim miejscu w tabeli, realnie włączając się do walki o puchary.

Na wysokości zadania stanęli również zgromadzeni kibice, którzy bez przerwy dopingowali swój zespół przez pełne 90 minut, a przygotowana przez nich oprawa dodała spotkaniu kolorytu, stając się swoistą wisienką na torcie.

Piękne miasto, śliczny stadion, żywiołowo dopingujący kibice, to wszystko utwierdza nas w przekonaniu, że warto było tutaj przyjechać. Wierzymy, że jeszcze nie raz wyruszymy na Podlasie, aby gościć na obiekcie Jagiellonii, stając się świadkami pięknego wydarzenia sportowego.

Przed nami jeszcze jedna kibicowska podróż. Tym razem będziemy wspierać naszą Dumę Warmii, która 16 maja podejmować będzie GKS Katowice. Mecz zostanie rozegrany w Ostródzie. Mamy nadzieję, że już w niedługim czasie olsztyński Stomil również będzie miał nowoczesny stadion, na który klub, jak również kibice, z pewnością zasługują, a na spotkania będziemy jeździć do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego - Olsztyna.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjazdu.

Realizator projektu Rafał Pyra.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 



Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
 

Polub nas na Facebooku:

Źródło: PASJA

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages