Podium na Ogólnopolskich Biegach Przełajowych dla uczennicy z Janowca Kościelnego

2015-04-21 13:46:28(ost. akt: 2015-04-21 14:31:13)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

Uczennica Gimnazjum z Janowca Kościelnego, Patrycja Bem, zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskich Biegach Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Iłowo-Osada w Narzymiu, natomiast Radosław Nowakowski zajął czwarte miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Zespół Szkół im. Jana Pawła II po raz drugi w tym roku reprezentował powiat nidzicki na biegach przełajowych, organizowanych przez WMZ LZS. Czego nie udało się wywalczyć w Kurzętniku, zdobyliśmy miesiąc później, w Narzymiu. Mimo fatalnych warunków atmosferycznych na XXIX Cross Henryka Szordykowskiego przyjechało wielu biegaczy, którzy rywalizowali ze sobą w różnych kategoriach wiekowych.