„Kibicuj z klasą” przywitało wiosnę

2015-03-23 10:27:53(ost. akt: 2015-03-23 10:28:56)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

W sobotę 21 marca, w sali janowieckiej szkoły, został rozegrany halowy turniej piłki nożnej, kategorii chłopcy SP. W ten sposób, realizując statutowe działania programu, na sportowo przywitaliśmy wiosnę.
W rozgrywkach, w których rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym”, odbyło się sześć spotkań. Po rozegraniu wszystkich meczy wyłoniony został zwycięzca turnieju, którym okazał się zespół FC Czuby, gromadząc komplet punktów, drugie miejsce zajęła drużyna FC Nam się Nie Chce, a na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci FC Porto, wyprzedzając drużynę FC Korniki.

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom, natomiast członkowie drużyn z miejsc I-III medale oraz puchary. Wręczono również nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem został Adrian Tokarz, królem strzelców Norbert Dzięgielewski, a zawodnikiem turnieju Hubert Stankiewicz. Za te wyróżnienia zawodnicy otrzymali statuetki.

4. FC Korniki 0 pkt. 2:18

Wszystkim biorącym udział w zawodach serdecznie gratuluję zaangażowania i woli walki, której na boisku nie brakowało. Gorąco zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.