Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

„Kibicuj z klasą” na sportowo w Mławie

2015-03-03 08:53:44 (ost. akt: 2015-03-03 08:56:36)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

Uczniowie janowieckiego gimnazjum, pojechali do Mławy, aby w aktywny sposób spędzić ten dzień. Na początku dziewczęta rozegrały mecz sparingowy (piłka nożna halowa) z koleżankami z I LO im. Stanisława Wyspiańskiego, następnie udaliśmy się do kręgielni, kontynuując wyjazd pełen rywalizacji zespołowej, na torach bowlingowych.

Na sali gimnastycznej mławskiego liceum stanęły naprzeciwko siebie dwie drużyny, których umiejętności piłkarskie plasowały się mniej więcej na tym samym poziomie wyszkolenia.

Po upływie regulaminowego czasu gry na tablicy wyników widniał wynik 2:2. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę, którym okazał się zespół Gimnazjum z Janowca Kościelnego. Poziom gry naszych rywalek był bardzo wysoki, dlatego też uważamy, iż spotkanie to stało się dla nas cenną nauką piłkarskiego rzemiosła. Dziękujemy z tego miejsca gospodarzom - I LO w Mławie, za zorganizowanie tego meczu. Być może uda się jeszcze kiedyś doprowadzić do rewanżu.

Skład zespołu: Martyna Malinowska, Zuzanna Rakoczy, Weronika Iwanowska, Magdalena Szczepkowska, Katarzyna Kołacz, Beata Łączyńska, Dominika Szypulska, Małgorzata Szypulska, Patrycja Bem, Klaudia Korczak.

Kolejnym kierunkiem naszego pobytu w tym mieście była Kręgielnia Planeta. Po wizycie w tym lokalu możemy napisać tylko tyle: dużo, dużo zabawy, polecamy każdemu choć raz spróbować swoich sił na torze, gdyż naprawdę warto! Bowling to doskonała rozrywka dla każdego, mogą w nią grać zarówno dzieci, jak i osoby starsze. Nie wymaga wyjątkowej kondycji fizycznej, a jej reguły są dziecinnie proste - strącić więcej kręgli niż przeciwnik.

Dla naszego kolegi Tomka, było to najbardziej oczywiste zadanie. Oficjalna informacja: "Tomasz Szulczak, uczeń klasy IIIa, okazał się najlepszy w Turnieju Bowlingowym, za co otrzymał od organizatora rozgrywek statuetkę". Brawo!

Aby być na bieżąco w działaniach „Kibicuj z klasą” zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’u na facebooku pod adresem https://www.facebook.com/kibicujzklasa?ref=bookmarks


Rafał Pyrahttp://m.wm.pl/2015/03/orig/15342778376547729709745536915793965800355n-61077-234247.jpg

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: PASJA

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages