Poniedziałek, 20 listopada 2017. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Szkoła Podstawowa z Janowca Kościelnego reprezentantem gminy w powiecie

2015-02-27 08:33:46 (ost. akt: 2015-02-27 12:30:22)

Autor zdjęcia: archiwum drużyny

Na sali w Janowcu Kościelnym, odbyły się eliminacje gminne „Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Związku Ludowych Zespołów Sportowych Szkół Gminnych w halowej piłce nożnej 2015”.

Spotkanie to miało wyłonić drużynę, która będzie reprezentowała gminę Janowiec Kościelny w turnieju powiatowym. Na sali gimnastycznej stanęły naprzeciw siebie zespoły Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Janowca Kościelnego oraz Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego z Waśniewa.

Jako pierwsi bramkę zdobyli goście, którzy wyszli na prowadzenie po strzale Jakuba Iwanowskiego. Gospodarze niesieni wspaniałym dopingiem zdołali jednak już w pierwszej połowie odrobić straty z nawiązką, schodząc na przerwę z jednobramkową przewagą. Po zmianie stron, zdobywając kolejne cztery gole zawodnicy z Janowca pewnie pokonali swoich kolegów 6:1, uzyskując tym samym awans do eliminacji rejonowych, które to mają być rozegrane do 20 marca.

SP Janowiec Kościelny – SP Waśniewo 6:1 (2:1)

Bramki: Janowiec Kościelny: Szymon Szulc 3, Hubert Stankiewicz 1, Norbert Dzięgielewski 1, Mateusz Szmit 1. Waśniewo: Jakub Iwanowski 1.

Zespół z Janowca wystąpił w składzie: Hubert Stankiewicz, Adrian Tokarz, Bartosz Kosiński, Szymon Szulc, Mateusz Szmit, Norbert Dzięgielewski, Kamil Podowski, Jakub Płoski.

Opiekun drużyny Rafał Pyra

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.