Czwartek, 29 czerwca 2017. Imieniny Pawła, Piotra, Salomei

Niezniszczalni Team zwyciężają halowy turniej piłki nożnej w Janowcu Kościelnym

2014-12-16 07:40:27 (ost. akt: 2014-12-17 09:24:00)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II został zorganizowany wewnątrzszkolny turniej piłki nożnej uczniów gimnazjum, w ramach działań statutowych projektu „Kibicuj z klasą”.

Wydarzenie sportowe skierowane zostało do młodzieży naszej gminy i miało na celu promowanie idei aktywnego wypoczynku, współzawodnictwa z duchem fair play, jak również promocję naszej szkoły, która stawia na sport i wychodzi z propozycją aktywnego spędzania czasu wolnego. Do zawodów zgłosiło się sześć zespołów, które zostały podzielone, w drodze losowania, na dwie grupy. Rywalizacje w nich przeprowadzono naprzemiennie, wyłaniając po dwa najlepsze drużyny, które stworzyły grupę mistrzowską.

Grupę A reprezentowały zespoły:
Abstynenci, Niezniszczalni Team, Oj tam
Grupę B reprezentowały zespoły:
WKS Zdobywcy, Mamrot Jabłonowo, FC Bobki

Wyniki poszczególnych spotkań grupowych
Abstynenci – Niezniszczalni Team 2:1
FC Bobki – Mamrot Jabłonowo 1:3
Oj tam – Abstynenci 0:9
WKS Zdobywcy – FC Bobki 4:6
Niezniszczalni Team – Oj tam 7:1
Mamrot Jabłonowo – WKS Zdobywcy 4:2

Grupa A
1. Abstynenci 6 pkt. 11:1
2. Niezniszczalni Team 3 pkt. 8:3
3. Oj tam 0 pkt. 1:16

Grupa B
1. Mamrot Jabłonowo 6 pkt. 7:3
2. FC Bobki 3pkt. 7:7
3. WKS Zdobywcy 0 pkt. 6:10

Do grupy mistrzowskiej awansowały zespoły:
Abstynenci, Niezniszczalni Team, Mamrot Jabłonowo, FC Bobki
W grupie mistrzowskiej spotkania rozgrywane były systemem każdy z każdym wyłaniając najlepszą drużynę tego turnieju.

Wyniki spotkań :
Abstynenci – Niezniszczalni Team 4:1
Mamrot Jabłonowo – FC Bobki 5:3
Abstynenci – Mamrot Jabłonowo 2:3
FC Bobki – Niezniszczalni Team 3:4
Abstynenci – FC Bobki 2:4
Mamrot Jabłonowo – Niezniszczalni Team 2:3

Tabela końcowa turnieju
1. Niezniszczalni Team 6 pkt. 8:9
2. Mamrot Jabłonowo 6 pkt. 10:8
3. FC Bobki 3 pkt. 10:11
4. Abstynenci 3 pkt. 8:8
……………………………………
5. WKS Zdobywcy
6. Oj tam

Skład zwycięskiego zespołu: Kamil Skaliński, Damian Olszewski, Marek Sadowski, Patryk Szczepkowski, Rafał Kopczyński.

W zawodach, które trwały prawie 5 godzin, wzięło udział blisko 40 zawodników, dziewcząt i chłopców naszej szkoły, którzy na koniec zmagań sportowych otrzymali dyplomy, a trzy najlepsze zespoły zostały uhonorowane okazałymi pucharami.

Organizator turnieju – Rafał Pyra
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages