Sobota, 24 marca 2018. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

Seniorzy z Janowca uczcili pamięć Jana Pawła II

2014-10-20 10:20:42 (ost. akt: 2014-10-20 10:29:33)

Autor zdjęcia: SOKSiR

Samorządowy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Janowcu Kościelnym zorganizował comiesięczne spotkanie Klubu Seniora NIEZAPOMINAJKA. Seniorzy uczcili pamięć Świętego Jana Pawła II – wystąpieniem słowno – muzycznym o Życiu Papieża i Jego Pontyfikacie.

Po wspólnej modlitwie Wstawienniczej, Seniorzy wysłuchali Recitalu Muzycznego, który przygotowała młodzież z janowieckiej szkoły pod opieką Judyty Wrzeszczyńskiej. Było to spotkanie pokoleniowe.

Seniorzy mogli się podzielić z młodzieżą swoimi odczuciami o Papieżu, a młodzi ukazali swój własny obraz Jana Pawła II – śpiewając przepiękne pieśni i piosenki o Naszym Świętym Rodaku.

Po wystąpieniach Seniorzy przy kawie i słodkim poczęstunku opowiadali sobie znane anegdotki o JP II oraz planowali następne spotkania i wyjazdy. Klub Niezapominajka zaprasza wszystkie chętne osoby do uczestniczenia w comiesięcznych spotkaniach i wyjazdach pielgrzymkowych.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages