Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Szybko, sprawnie i skutecznie!Ćwiczenia jednostek OSP

2014-09-29 11:51:55 (ost. akt: 2014-09-29 11:53:11)

Autor zdjęcia: Karol Kozicki

29 września w Środowiskowym Domu Samopomocy „POBOŻE” przeprowadzone zostały ćwiczenia strażackie, w których udział wzięły trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z: Janowca Kościelnego, Nowej Wsi Wielkiej oraz Szczepkowa Borowego.

Po zgłoszeniu zdarzenia pracownicy ŚDS przeprowadzili ewakuację budynku. Jedna z osób, która pozostała wewnątrz została sprawnie ewakuowana przez strażaków ochotników. Źródło ognia znajdujące się w kotłowni zostało błyskawicznie zlokalizowane, a pozostająca w jego sąsiedztwie osoba przeniesiona na miejsce, w którym możliwe było bezpieczne przeprowadzenie reanimacji.


Wydarzenie dzisiejszego dnia ma ogromne znaczenie tak dla Ochotniczej Straży Pożarnej jak dla uczestników oraz pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy. Dzięki temu doświadczeniu wszyscy mogliśmy postawić się w sytuacji jakże realnego zagrożenia, by móc ćwiczyć i trenować pożądane w takich sytuacjach reakcje i zachowania. 


Karol Kozicki Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages