Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Ekologiczne wakacje w Szczepkowie Borowym

2014-07-21 08:56:24 (ost. akt: 2014-07-21 09:02:10)

Autor zdjęcia: SOKSiR

Tegoroczne spotkania integracyjne pt. Wesołe Wioski rozpoczęliśmy od Szczepkowa Borowego.

Po przybyciu na miejsce i przygotowaniu akcesoriów do zabaw, zachęciliśmy przybyłe dzieci do rozgrzewki przy użyciu chusty animacyjnej (rybak i rybki, koło fortuny, kolory, sałatka owocowa, kto co lubi).

Następnie zorganizowaliśmy turniej drużynowy (rzut ziemniakiem do celu, slalom z piłeczką na łyżeczce, skoki w workach, podawanie piłki). Kolejną konkurencją było strzelanie z wiatrówki do balonów i butelki – co było miłą niespodzianką dla przybyłych dzieci.

Po chwilowym odpoczynku rozegrano mecz piłki nożnej dla chętnych – mecz był bardzo emocjonujący. Maluchy w tym czasie grały w twistera lub rysowały kartki z wakacji. Zorganizowaliśmy, także „Słodką metę”, która przyniosła wiele śmiechu i radości.

Kończąc nasze spotkanie przeprowadziliśmy pogadankę na temat ekologii i segregacji śmieci oraz zachęciliśmy do wzięcia udziału w Konkursie Ekologicznym. Przy rozpalaniu ogniska Strażak Jarosław Wójcicki pouczył dzieci gdzie 
i jak można organizować ogniska (zasady bezpieczeństwa 
p. poż.).Kasia Borkowska


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages