Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Powiatowy turniej szóstek piłkarskich

2014-07-15 16:52:36 (ost. akt: 2014-07-15 17:01:21)

Autor zdjęcia: SOKSiR

Na stadionie gminnym w Kucach rozegrano Powiatowy Turniej „Szóstek” Piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Janowiec Kościelny. 6 drużyn zmagało się o miano najlepszej „szóstki” piłkarskiej Turnieju.

W Turnieju udział wzięły drużyny: Smolany, Jabłonowo, Szemplino, Kuce, „Osiedle” Janowiec Kościelny, Nowa Wieś Wielka.

Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Sędzią głównym Turnieju był Grzegorz Szczepkowski.
 


O III miejsce walczyły drużyny Kuce Smolany, natomiast w finale zagrały: Jabłonowo z Szemplinem.

Zwycięstwo i Puchar Wójta Gminy Janowiec Kościelny zdobyła drużyna Jabłonowo, II miejsce zajęła drużyna gości z Szemplina i III Smolany.
 


Wszystkim drużynom kibicowała Wójt Gminy Janowiec Kościelny Bożena Grochala, która wręczała zwycięskim drużynom dyplomy i Puchary ufundowane przez Związek Gmin Warmińsko – Mazurskich.

Wójt podziękowała zawodnikom za piękną zabawę, zdrową rywalizację, sportową postawę i zachowywanie zasad fair play na boisku.
 
Nagrodzone drużyny zrobiły sobie na pamiątkę, wspólne zdjęcie z Panią Wójt. Na zakończenie Turnieju odbyło się wspólne grillowanie.
 
 
 


 

W tym samym czasie, w niedzielne popołudnie, dzieci i młodzież szkolną zabawiali pracownicy SOKSiR. Obok stadionu w ramach tzw. „Wesołych Wiosek” trwał cykl zabaw rekreacyjno-kulturalnych. W zabawach uczestniczyło niewiele dzieci, większość wyjechała odpoczywać poza gminę, ale ci co pozostali bawili się chętnie i radośnie. Na zakończenie, nieco zmęczeni w kolorach na twarzyczkach wszystkie dzieci posilały się kiełbaską z grilla.
 
B.W.
 
 Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages