Dziewczyny z Janowca Kościelnego z brązowym medalem Coca Cola Cup

2014-06-11 12:46:16(ost. akt: 2014-06-12 08:58:32)

Autor zdjęcia: archiwum drużyny

Bardzo dobry wynik osiągnęły drużyny z Janowca Kościelnego w finałach wojewódzkich Coca Cola Cup, które odbyły się w Olsztynie. Zespół dziewcząt uplasował się na III miejscu i stanął na podium, natomiast chłopcy po bardzo ambitnej grze nie zdołali wyjść ze swojej grupy do fazy ćwierćfinałowej ale zajęli i tak wysoką, trzecią lokatę.
Na stadionie kortowskim do rywalizacji przystąpiło 16 najlepszych zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii chłopców oraz 8 najlepszych zespołów kategorii dziewcząt, które to zostały wyłonione w drodze eliminacji.

Do grupy dziewcząt trafiły zespoły z Barczewa, Węgorzewa, Świątek, natomiast grupę chłopców stanowiły drużyny z Iławy, Olsztyna, oraz Reszla. Spotkania były rozgrywane równolegle na czterech boiskach.

Janowiec Kościelny – Ostróda 1:0

Tegoroczna edycja turnieju Coca Cola Cup była dla nas bardzo udana. We wszystkich zawodach tego roku dziewczyny wygrywały 9 razy, dwukrotnie schodząc z boiska pokonane, natomiast chłopcy wygrywali pięciokrotnie przy trzech remisach i zaledwie jednej porażce. Zawodniczki oraz zawodnicy z Janowca Kościelnego stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowały naszą gminę, za co należą się im ogromne brawa. Za rok po raz kolejny nasza szkoła przystąpi do rywalizacji Coca Cola Cup, aby sprawdzić swoje umiejętności na tle innych drużyn z województwa warmińsko-mazurskiego.

Za udział w turnieju każdy zawodnik otrzymał dyplom, dziewczynki medale oraz puchar, a także dwa komplety strojów sportowych, w których to graliśmy na tych zawodach.

Miłym dla nas akcentem na turnieju było ogłoszenie najlepszego strzelca – statuetkę otrzymała Patrycja Rybacka, która zdobyła 5 bramek.

Skład zespołu dziewcząt: Katarzyna Kołacz, Beata Łączyńska, Patrycja Bem, Małgorzata Szypulska, Klaudia Korczak, Iwona Duchna, Karolina Zakrzewska, Martyna Malinowska, Patrycja Rybacka.
Skład zespołu chłopców: Patryk Szczepkowski, Damian Antczak, Marek Sadowski, Krystian Lejk, Jakub Węgierski, Radosław Nowakowski, Damian Olszewski, Jarosław Kołacz, Adrian Skaliński, Artur Szczepkowski

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: