Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Waśniewo-Grabowo. Rodzina wspólnotą życia i miłości

2014-06-09 13:32:50 (ost. akt: 2014-06-09 10:34:48)

Autor zdjęcia: Przemysław Dudek

W Szkole Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie-Grabowie odbyło się Święto Szkoły i Rodziny.

Dyrektor Beata Jóźwiak powitała zaproszonych gości, zaprezentowała krótkie opowiadania o tym, jak Bóg stworzył mamę i tatę, a następnie życzyła uczniom i ich rodzicom wszystkiego dobrego.

Po otwarciu Święta przez dyrektor wszyscy obejrzeli występy rycerzy z Torunia, którzy zaprezentowali nie tylko sztukę walki, ale również przeprowadzili bardzo interesującą lekcję historii, a uważnych słuchaczy nagrodzili wybitymi przez siebie monetami i dyplomami.

Następnie dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego zaprezentowały się w tańcu i śpiewie, po czym uczniowie klas starszych pod przewodnictwem wychowawców wykonali zabawne montaże słowno-muzyczne o tematyce rodzinnej.

Po występach głos zabrała wójt Bożena Grochala oraz dyrektor Zespołu Szkół w Janowcu Kościelnym Marianna Zakrzewska. Po gorącej kiełbasce wszyscy udali się na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Mimo nieciekawej pogody, wszyscy dobrze się bawili. Święto Szkoły i Rodziny jest zawsze doskonałą okazją do refleksji. Przypomina nam jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina. Przemysław Dudek

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages