Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Dzień Dziecka na sportowo w szkole w Janowcu Kościelnym

2014-06-03 16:13:04 (ost. akt: 2014-06-03 16:14:47)

Autor zdjęcia: szkoła

W poniedziałek 2 czerwca, w Zespole Szkół im. Jana Pawła II, zajęcia miały sportowy charakter. Tego dnia obchodziliśmy w szkole Dzień Dziecka.

Cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, aby od samego rana, zgodnie z duchem fair play, rozpocząć rywalizację sportową, mającą na celu wyłonienie najbardziej usportowionej klasy zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum.

Pomimo tego, że na dworze był silny wiatr oraz padał deszcz, wewnątrz budynku było bardzo gorąco. Konkurencje sportowe były tak zaplanowane, aby każdy z uczestników mógł stanąć do rywalizacji i zaprezentować swoją sprawność fizyczną.

Na sali gimnastycznej były umiejscowione stacje takie jak: gra w bule, lotki, przeciąganie liny, rzuty ringo do celu, strzały na bramkę, tzw. karne, rzuty do kosza, unihokej. Reprezentanci klas przechodzili kolejno daną stację, a dyżurujący nauczyciele podliczali uzyskiwane punkty.

Do zabawy przyłączyli się również wychowawcy, aby wspomóc swoich podopiecznych w drodze do wygranej. Po podliczeniu punktów wyłoniono zwycięzców: w szkole podstawowej pierwsze miejsce zajęła klasa VI z wychowawcą Anetą Lejk, natomiast w gimnazjum bezkonkurencyjna okazała się klasa pani Karoliny Wrzeszczyńskiej – II a.


Zapraszamy do obejrzenia załączonych zdjęć, na których doskonale widać, jak wspaniale wszyscy się bawili.

nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Pyra
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages