Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Janowiecki Klub Seniora w Oborach

2014-05-19 22:03:31 (ost. akt: 2014-05-19 15:06:43)

Autor zdjęcia: Barbara wrzeszczyńska

Seniorzy z Klubu „Niezapominajki” sobotę 17 maja spędzili w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Był to dzień pełen wrażeń, modlitwy i rozważań duchowych.


Pielgrzymujący Seniorzy wzięli udział w porannej mszy oraz w Wieczerniku Królowej Pokoju. Jest to czuwanie modlitewno-ewnagelizacyjne, podczas, którego nastąpiło odsłonięcie Cudownej Figury Matki Bożej Bolesnej, Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową, msza święta w intencji Pielgrzymów.

W wolnym czasie zwiedzili kompleks kościelno-klasztorny ukształtowany w XVII i XVIII wieku w stylu baroku i rokoko. Na urok owego kompleksu składają się liczne zabytki o wiekowym rodowodzie – kościół z przepięknym ołtarzem głównym i ołtarzami bocznymi, Kaplica Opatrzności, Kalwaria Oborska, Kaplica Pamięci, Krypta grobowa O. Wincentego, Całoroczna Szopka Bożonarodzeniowa, Źródełko Eliasza. 


Odbyli także Drogę Krzyżową, modląc się, w przyległym, pięknym architektonicznie ogrodzie.
 Opiekę duszpasterską w parafii oborskiej p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny sprawują ojcowie karmelici.Barbara Wrzeszczyńska

 Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages