Orzeł Janowiec przegrywa z Kormoranem Zwierzewo

2014-05-03 18:16:40(ost. akt: 2014-05-03 18:38:24)

W sobotę (3 maja) w meczu 22 kolejki piłkarskiej V ligi gr.2 Orzeł Janowiec Kościelny przegrał na wyjeździe z Kormoranem Zwierzewo 1:3 (1:3)
Nie udał się wyjazd piłkarzom Orła Janowiec Kościelny do Zwierzewa. Nasz zespół przegrał ten mecz 1:3

Orzeł w dzisiejszym spotkaniu wystąpił bez trzech swoich podstawowych zawodników: Jakubów Rogowskiego i Górnego oraz Kamila Rutkowskiego.

Dość niespodziewanie zaczął się mecz w Zwierzewie. Gospodarze piłkarze Kormorana już po 20 minutach prowadzili 3:0. Tak wysoki wynik na początku meczu niejako ustawił już grę na dalsze jej minuty.

Nie były to jakieś finezyjne akcje gospodarzy lecz błędy naszego zespołu. Kormoran do końca kontrolował grę i nie pozwolił gościom z Janowca na rozwinięcie swoich skrzydeł. Grzesiu Mróz jeszcze w tej części gry zdobywa kontaktowego gola dla Orła, lecz był to pierwszy i ostatni zarazem gol janowieckich piłkarzy.

Po zmianie stron mimo kilku dogodnych okazji do zmiany rezultatu wynik nie uległ już zmianie i Orzeł przegrał ten ważny dla układu tabeli mecz.

Czołowe zespoły ligi powygrywały w 22 kolejce swoje spotkanie i nasz zespół niestety spadł na 5 miejsce w ligowej tabeli. Już za tydzień do Janowca przyjeżdża Syrena Młynary, będzie więc okazja do rehabilitacji i zdobycia kolejnych ligowych punktów.