Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Seniorzy upamiętnili 9 rocznicę śmierci Jana Pawła II

2014-04-16 10:25:08 (ost. akt: 2014-04-16 10:27:47)

Autor zdjęcia: Barbara Wrzeszczyńska

W Samorządowym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Janowcu Kościelnym odbyło się spotkanie Klubu Seniora „Niezapominajki”. Na spotkaniu Seniorzy upamiętnili 9 rocznicę śmierci Jana Pawła II oraz przypadającą 27 kwietnia kanonizację Ojca Świętego.

Z tych też okazji Seniorzy przygotowali montaż słowno-muzyczny zatytułowany „ŚWIADEK MIŁOŚCI”. W montażu wystąpili Panie: Elżbieta Ciesielska, Teresa Filipińska, Weronika Sosnowska i Pan Wiesław Moranko.Spotkania z Papieżem wspominała Pani Weronika Sosnowska, prezentując z tych spotkań wiele zachowanych pamiątek.
Seniorzy pamiętają o Naszym Papieżu i corocznie kwietniowe spotkania poświęcają Jego Osobie.

Podczas spotkania przedstawiono sylwetkę Ojca Świętego, rozmawialiśmy o Jego twórczości, dokonaniach i o tym czego nas uczył. Wszyscy bardzo mocno się w to angażowali i z niecierpliwością oczekiwali tego dnia.
Ponadto tego dnia rozmawialiśmy również o tradycjach i obyczajach Świąt Wielkanocnych, które w roku bieżącym przypadają w kwietniu, a także Jubilaci, którzy obchodzą swoje urodziny w kwietniu, otrzymali drobny upominek i tradycyjne 100 lat!

B. Wrzeszczyńska

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages