Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

W Szczepkowie Borowym pożegnali karnawał

2014-03-06 17:53:45 (ost. akt: 2014-03-06 09:56:50)

Autor zdjęcia: Karol Kozicki

Wtorek przed Środą Popielcową, był ostatnim dniem karnawału. Zaczęliśmy już okres Wielkiego Postu. Nie da się ukryć, iż karnawał w tym roku mieliśmy wyjątkowo huczny i udany. Nie ma osoby, która narzekałaby na brak muzyki, tańców i zabaw w naszym ośrodku w tym właśnie okresie.

Wyjątkowość wtorkowego dnia nie skupia się jednak jedynie na ostatkach. Po raz pierwszy odwiedzili nas goście z Kozłowa, co wzbudziło we wszystkich ogromną radość i zadowolenie. Ich wizyta, choć owiana tajemnicą, bo była to niespodzianka, wywołała wśród naszych uczestników niemałe poruszenie. Każdy z wielką radością witał przyjaciół z sąsiedniej gminy.
 


Tego dnia również grupa uczestników naszego ŚDS miała okazję i zaszczyt inaugurować zabawę uroczystym, polskim tańcem narodowym jakim jest Polonez. Przygotowania do tego trwały od początku okresu karnawałowego i wymagały wielkiego, nieocenionego wysiłku ze strony uczestników. Duża częstotliwość prób przyniosła jednak oczekiwane rezultaty, dzięki czemu wszyscy mogliśmy podziwiać wyjątkowość tego wydarzenia.
 


Nie ulega wątpliwości, że ten wtorek na długo utkwi w pamięci wielu osób. Z jednej strony radosna atmosfera towarzysząca ostatkom, z drugiej natomiast wizyta gości z Kozłowa, którzy dali się poznać, jako sympatyczni, przyjaźni i weseli sąsiedzi. Nie dziwi więc, że wszyscy wyrażają się o nich z wdzięcznością i zachwytem.


Karol Kozicki


POLECAMY
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages