Wtorek, 26 września 2017. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Czwarty z rzędu remis Orła

2013-09-12 19:35:00 (ost. akt: 2013-09-12 23:04:37)
Adam Wąsowski - strzelec gola dla Orła Janowiec Koscielny

Dziś (12 września) w rozegranym awansem meczu 8 kolejki piłkarskiej V ligi Orzeł Janowiec Kościelny zremisował na wyjeździe w Młynarach z miejscową Syreną 1:1 (0:0)

Piłkarze janowieckiego Orła w dniu dzisiejszym rozegrali awansem mecz z najbliższej 8 kolejki piłkarskiej V ligi.

Spotkanie w Młynarach rozgrywano w ciężkich warunkach. Ciągle padający deszcz, grząskie boisko nie sprzyjały finezyjnej grze dla obydwóch drużyn. Już w 2 min. Orzeł miał olbrzymią szanse na objęcie prowadzenia w tym spotkaniu lecz Bartek Szczypiński nie wykorzystał tej okazji.

Pierwsza połowa nie stała na rewelacyjnym poziomie. Wynik mógł zmienić też Robert Walendziak po akcji całego zespołu. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.

Znacznie ciekawsza był II połowa dzisiejszego spotkania, w której to Orzeł przeważał i stwarzał sporo sytuacji podbramkowych. Swoje okazje mieli Mariusz Łochnicki oraz ponownie Robert Walendziak.

W 75 min. pada jedyny gol dla Orła w tym spotkaniu, a autorem jest Adam Wąsowski. Goście z Janowca ponownie tracą wygrany, by się mogło wydawać mecz w ostatnich minutach. Piłka zatrzymała się w kałuży w polu karnym gości i gospodarze wykorzystali to doprowadzając do remisu 1:1 w tym spotkaniu.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji i straconych ponownie dwóch punktów. Orzeł powinien wygrać co najmniej 4:1 i taki wynik byłby odzwierciedleniem wydarzeń na boisku.