środa, 24 stycznia 2018. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Wesołe wioski w gminie Janowiec Kościelnym. NOWE ZDJĘCIA

2013-08-26 11:00:00 (ost. akt: 2013-08-26 11:13:41)

Autor zdjęcia: Archiwum

Przez całe wakacje w gminie Janowiec Kościelny dużo się dzieje. A wszystko za sprawą imprez pod hasłem "Wesołe Wioski".


Samorządowy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Janowcu Kościelnym w tegoroczne wakacje realizuje Projekt PROW „Aktywnie i twórczo spędzajmy razem czas – zajęcia edukacyjno – sportowo kulturalne na terenie Gminy Janowiec Kościelny wraz z zagospodarowaniem terenu przestrzeni publicznej w miejscowości „Pokrzywnica”.

Projekt przewiduje zorganizowanie spotkań w plenerze w 16 wioskach. Imprezy odbywają się pod hasłem „WESOŁE WIOSKI”, dotychczas byliśmy już w Połciach Młodych, Smolanach Żardawach, Nowej Wsi Dmochy, Szczepkowie Zalesiu, Zaborowie.

Każde spotkanie trwa minimum 4 godziny i jest bogate w zajęcia oraz zabawy edukacyjno – sportowe, które mają pomóc dzieciom z terenów wiejskich pokazać własne „ja”.

Podczas każdego spotkania na zakończenie pieczone są kiełbaski. Wspólna zabawa z 3 wolontariuszami pokazuje młodym ludziom przeróżne formy na spędzanie aktywnie czasu wolnego. Dodatkowo chętne dzieci 8 lipca pojechały na darmową wycieczkę na basen w Mławie.

Przed nami jeszcze kilkanaście wiosek oraz 2 wyjazdy do kina oraz jeden wyjazd na basen. W każdy poniedziałek od 12 w SOKSiR odbywają się zajęcia plastyczne, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci. A od wtorku do soboty zajęcia w Bibliotece także od godziny 12.


Katarzyna Szczepkowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages