Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Wesołe wioski w Janowcu Kościelnym. NOWE ZDJĘCIA

2013-07-26 13:00:00 (ost. akt: 2013-07-26 12:45:04)

Autor zdjęcia: SOKSiR

Przez całe wakacje w gminie Janowiec Kościelny będzie się dużo działo. A wszystko za sprawą imprez pod hasłem "Wesołe Wioski".


Samorządowy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Janowcu Kościelnym w tegoroczne wakacje realizuje Projekt PROW „Aktywnie i twórczo spędzajmy razem czas – zajęcia edukacyjno – sportowo kulturalne na terenie Gminy Janowiec Kościelny wraz z zagospodarowaniem terenu przestrzeni publicznej w miejscowości „Pokrzywnica”.

Projekt przewiduje zorganizowanie spotkań w plenerze w 16 wioskach. Imprezy odbywają się pod hasłem „WESOŁE WIOSKI”, dotychczas byliśmy już w Połciach Młodych, Smolanach Żardawach, Nowej Wsi Dmochy, Szczepkowie Zalesiu.

Każde spotkanie trwa minimum 4 godziny i jest bogate w zajęcia oraz zabawy edukacyjno – sportowe, które mają pomóc dzieciom z terenów wiejskich pokazać własne „ja”.

Podczas każdego spotkania na zakończenie pieczone są kiełbaski. Wspólna zabawa z 3 wolontariuszami pokazuje młodym ludziom przeróżne formy na spędzanie aktywnie czasu wolnego. Dodatkowo chętne dzieci 8 lipca pojechały na darmową wycieczkę na basen w Mławie.

Przed nami jeszcze kilkanaście wiosek oraz 2 wyjazdy do kina oraz jeden wyjazd na basen. W każdy poniedziałek od 12 w SOKSiR odbywają się zajęcia plastyczne na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci. A od wtorku do soboty zajęcia w Bibliotece także od godziny 12.


Katarzyna Szczepkowska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkanka gminy #1366386 | 83.9.*.* 3 kwi 2014 17:52

  Obserwatorze, a raczej Barbaro przestań! trafiłaś jak kulą w płot.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mieszkanka gminy #1146455 | 83.9.*.* 18 lip 2013 11:21

  Pani RJ jest wspaniałą kobietą i ubiera się jak uważa za stosowne, na pewno nie wyzywająco! Ludzie nie bądźcie złośliwi!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages