Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Letnia Szkoła Odkrywców w Waśniewie - Grabowie

2013-07-09 17:02:27 (ost. akt: 2013-07-09 15:10:31)

Autor zdjęcia: Archiwum

Od 8 lipca w Szkole Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie- Grabowie w ramach projektu „Z Małej Szkoły w Wielki Świat” po raz trzeci organizowane są zajęcia Letniej Szkoły Odkrywców. 


Pięciodniowe zajęcia prowadzone są przez studentów przygotowanych przez Szkołę Wyższą Przymierza Rodzin z Warszawy. W tej formie letniego wypoczynku mogą brać udział wszyscy chętni uczniowie szkoły.

Nasza szkoła otrzymała zestaw środków dydaktycznych niezbędnych do przeprowadzenia zajęć. Podczas przerwy w zajęciach uczniowie mają zagwarantowane drugie śniadanie.


Na pierwszych zajęciach dzieci dowiedziały się, co to jest imię, nazwisko, pseudonim i przydomek. Na kolejnych poszerzą swoją wiedzę na temat języka i komunikacji.

Dowiedzą się także, jak powstały zamki i gdzie możemy je zobaczyć. Porozmawiają również na temat mody i savoir- vivre ubioru.

Wiele radości przyniosła zabawa w archeologów i szukanie zabytków.

Uczniowie nie tylko się uczą, ale i wspaniale bawią. Warsztaty pomagają w kształtowaniu postawy badawczej u uczniów i umożliwiają radosne odkrywanie świata.Organizatorzy

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages