Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Kibicują z klasą on tour

2013-04-08 09:43:28 (ost. akt: 2013-04-08 11:47:44)

Autor zdjęcia: Rafał Pyra

Po raz kolejny młodzież szkolna z janowieckiej gminy miała możliwość uczestniczyć w meczu piłki nożnej w charakterze kibica, realizując projekt „Kibicuj z klasą”.

Obiekt sportowy, na który tym razem dostaliśmy darmowe wejściówki, mieści się w Ostródzie. 30 marca odbył się tam mecz o mistrzostwo I ligi piłki nożnej pomiędzy Stomilem Olsztyn a Cracovią Kraków.

Mecz rozgrywany był w zimowej scenerii, jednak pomimo minusowej temperatury panującej na dworze, na sektorach zajmowanych przez fanatyków olsztyńskiego Stomilu, na których i my zasiadaliśmy, było niezwykle gorąco.

Zapełniony kibicami sektor, głośny doping, zaprezentowana oprawa, a także skuteczna gra całej drużyny, spowodowała świetną atmosferę na obiekcie. Nasza drużyna pokonała lidera I ligi – Cracovię, strzelając trzy bramki nie tracąc przy tym żadnej.

Bilety na to spotkanie, w formie bezpłatnych wejściówek, zostały Nam przekazane przez asystenta dyrektora olsztyńskiego Stomilu – pana Emila Wojdę, za co serdecznie dziękujemy.

W najbliższej przyszłości – a dokładnie 14 kwietnia wyruszamy w kolejną podróż. Tym razem celem Naszej kibicowskiej wędrówki jest Gdańsk. Tego dnia, na nowoczesnym obiekcie PGE Arena Gdańsk, zagra Lechia z klubem białostockim – Jagiellonią.

Po Legii Warszawa oraz Stomilu Olsztyn to już kolejny klub, który przyłączył się do Naszego projektu „Kibicuj z klasą”.

Bramka na 1:0 dla Stomilu


Doping kibicówGrupa „Elyta”
Z kibicowskim pozdrowieniem
twórca i realizator projektu – Rafał Pyra
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages