Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Harlem Shake w Janowcu Kościelnym. Zobacz film

2013-03-25 10:45:33 (ost. akt: 2013-03-29 09:39:36)

Autor zdjęcia: SUG

Młodzież gimnazjalna z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w dość oryginalny sposób powitała wiosnę.

Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował dla swoich rówieśników różne konkurencje, zarówno sportowe jak również artystyczne. Ogłoszono konkurs na makijaż i fryzurę wiosenną, plakat tematyczny dotyczący powitania wiosny oraz wiersz go opisujący. Dla tych, którzy chcieli aktywnie spędzić ten czas odbyła się rywalizacja międzyklasowa w grach zespołowych – tj. piłce nożnej oraz piłce ręcznej.

Rozgrywki sportowe stanowiły eliminacje do „Szkolnych Mistrzostw Sportowych”, które odbywają się w Naszej szkole już od paru lat w dniu 1 czerwca. Z klas pierwszych bezkonkurencyjna była klasa „a”, z drugich po bardzo emocjonujących spotkaniach, również oddział „a” natomiast klasy trzecie nie rozstrzygnęły pojedynku – tym samym w czerwcu nastąpi dogrywka.

Wiosenną, tematyczną rywalizację wygrała I b , która zdaniem jury, najlepiej zaprezentowała się
w konkurencjach artystycznych. Dla wszystkich uczestników biorących udział w rywalizacji, wręczono słodkie nagrody ufundowane przez SUG.Najważniejsze tego dnia była integracja społeczności uczniowskiej, aby alternatywą do Dnia Wagarowicza była wspólna zabawa na terenie szkoły. Przeglądając załączone zdjęcia, uważamy, że wszyscy miło spędzili czas, a każdy z uczniów znalazł zajęcia z tych zaproponowanych przez samorząd ,odpowiednie dla siebie.

Na koniec zaprosiliśmy wszystkich do wzięcia udziału w Harlem Shake pt. Przegoń Zimę- Witaj Wiosnę. Uczniowie gimnazjum szybko podchwycili pomysł. W bardzo licznym gronie pojawili się na sali gimnastycznej, aby w niezwykle abstrakcyjny sposób wyrazić radość z powitania wiosny, z nadejściem której, miejmy nadzieję pojawią się cieplejsze dni.

Nie mieliśmy czasu na kilka ujęć – całość stworzyliśmy za pierwszym podejściem, bez jakichkolwiek poprawek. Film powstał w 10 minut, a efekty Naszej pracy można obejrzeć poniżej.

Samorząd Uczniowski Gimnazjum

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu nidzica.wm.pl. lub poczty e-mail: nidzica@gazetaolsztynska.pl

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages